Loading...
- 21%
Cukrové zdobení Stříbrný poklad 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Stříbrný poklad 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení Stříbrný poklad. Balení 80 g.
Skladem > 10 ks
U vás pozítří 2.10.2026

147 Kč
116 Kč
145 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 237 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.

Objevte stříbrný poklad, který můžete použít jako jedinečnou jedlou dekoraci vašich dortů, pohárů, palačinek, atd. Krásné cukrové posypky I LOVE CAKES v různých tvarech vám pomohou zajímavým způsobem ozdobit muffiny, dorty, koláče, dezerty, cake pops, sušenky a další sladkosti. Stříbrné posypky budou krásnou ozdobou pečiva na nejrůznější párty, výročí nebo na dort k narozeninám. Cukrové posypky se budou hodit při přípravě sladkostí na sladký stůl. Stříbrné cukrové posypky jsou baleny v praktické nádobě pro snadné dávkování a skladování. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah slunečního záření. Pokud zdobení nasypete na vláčný krém, vlhkost z něj může posypek změkčit. Ale pozor, pokud bude zdobení na vlhkém krému delší dobu, může se z posypku uvolnit i barvivo a to na povrch krému. Pokud chcete, aby větší části dekorace drželi například na potahovém dortu, můžete tento druh zdobení k dortům lepit polotuhou čokoládou, nebo glazurou na perníčky. s posypky pracujte nejlépe nad miskou, či plechem s okrajem.

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

bílý cukr, celozrnná mouka, rýžová mouka, škrobový sirup, rafinovaný palmový olej, modifikovaný škrob, kukuřičný škrob, zahušťovadla: E412, E415, E466, E414; glukózový sirup, slad, palmový vosk, leštící látka kapol (šelak, rostlinný olej), mastek, konzervant kyselina sorbová (E200), potravinářská barviva: E122, E120, E132, E174

Alergeny lepek

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 1657 kJ
Energetická hodnota kcal 395,9 kcal
Tuky 3,2 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 1,3 g
Sacharidy 89,7 g
    - z toho cukry 66,4 g
Bílkoviny 3,4 g
Vláknina 0 g
Sůl 0,001 g

Země původu

Ukrajina

Další informace

Barva stříbrná
Výrobní společnost
Apolo77 s.r.o.
Heydukova 897/13 180 00 Praha 8
info@apolo77.cz
www.ozdobdort.cz

Technické parametry

Kategorie: Perly, perličky, šupiny a kamínky
Cukrové zdobení mix
Cukrové zdobení I Love Cakes
Výrobce I LOVE CAKES
EAN 4823116715295
Kód produktu ilc1055

Recenze

100 %
Celková spokojenost
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Zlaté perličky 30g - Kovandovi

Zlaté perličky pro zdobení dortů, cukroví, zákusků a dalších cukrářských výrobků, 30g.

57 Kč
190 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení Královská růžová 80g - I LOVE CAKES

Cukrové zdobení královská růžová směs. Balení 80 g.

101 Kč
126.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Akce
- 21%
Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky metalické levandulové 2mm 80g - I LOVE CAKES

Cukrové perličky 2 mm levandulové metalické. Balení 80 g.
101 Kč
80 Kč
100 Kč / 100g

Skladem > 10 ks
Bestseller
Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Zdobení fotbal 90g 0651 - Happy Sprinkles

Cukrové zdobení ve tvaru fotbalových míčů pro ozdobu dortů i cupcakes. Balení 70 g.

212 Kč
235.6 Kč / 100g

Skladem > 10 ks